priėmimas


Šiuo metu vyksta priėmimas į ikimokyklinę grupę (darželį), priešmokyklinę grupę ir 1, 2 bei 3 klases!

Priėmimas į Akademiją gamtoje vyksta šiais etapais:

1. Registracija susipažinimo pokalbiui

Alternatyvus Akademijos gamtoje ugdymo modelis yra tinkamas kiekvienam vaikui. Atrankos pagal pasiekimus, gabumus ar kitas savybes mūsų mokykloje nėra. Tačiau ypatingai svarbu, kad mūsų ir tėvų požiūris į ugdymą sutaptų, todėl siekiame susitikimo metu susipažinti su šeima, išsiaiškinti, ar galime atliepti į jos lūkesčius. 

Jei norėtumėte, kad Jūsų vaikas mokytųsi altenatyvia ugdymo sistema paremtoje mokykloje, kviečiame registruotis pokalbiui:

2. Susipažinimo pokalbis

Šio susitikimo metu tėvai turės galimybę susipažinti su mokyklos aplinka, komanda, ugdymo modeliu ir pagrindiniais principais, apžiūrėti mokymosi erdves ir teritoriją, gyvai užduoti visus rūpimus klausimus. Galėsite pažinti, ar Jūsų vaikui būsime tinkama mokykla ir galutinai apsispręsti dėl bendradarbiavimo.

3. Parašomas prašymas

Apsisprendus leisti vaiką mokytis mūsų mokykloje, parašomas priėmimo prašymas, pristatomi reikalingi dokumentai, sumokamas stojimo mokestis ir sutariama dėl metinio ugdymo mokesčio mokėjimo.

  • Prašymas
  • Gimimo liudijimo kopija
  • Dvi dokumentinės nuotraukos
  • Vaiko sveikatos pažyma

Siekiame, kad alternatyvus ugdymas būtų prieinamas visoms šeimoms nepriklausomai nuo finansinės padėties, todėl ieškome finansavimo iš fondų, rėmėjų. Kilus piniginiams sunkumams, kiekvieną atvejį svarstome bendruomeniškai, individualiai atsižvelgdami į tėvų galimybes.

Susisiekite asmeniškai ir ieškokime išeičių kartu.

3. Sutarties pasirašymas

Paskutinis etapas – mokymosi sutarties pasirašymas.